Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Merkezi tarafından tasarlanan “www.3mayis1944.com” sitesi kullanıcıların ilgisine sunuldu.

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Merkezi tarafından tasarlanan www.3mayis1944.com sitesi kullanıcıların ilgisine sunuldu. Kullanıcılar siteye giriş yaptıkları sırada Orhun Abideleri ve 3 Mayıs 1944 Milliyetçiler Günü Hatırası yazılı giriş ekranıyla karşılaşıyor. 

Hazırlanan web sitede Atatürk’ten, Başbuğ’dan, Liderden, Atsız’dan ve Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım’dan mesajlar yer alıyor.

Başbuğumuzun “3 Mayıs milletimizin kurtuluşu, yükselişi, hızla kalkınması ve yaşaması için yegâne kuvvet kaynağının Türk Milliyetçiliği olduğunun anlatılması için bir fırsat, bir vesiledir. Ayrıca eskilerin hatalarını anlatmak, onlardan ders alarak bundan sonraki Türk Milleti’nin hayatında o hataların meydana gelmesine imkân vermemek için düşünülmüş ve bayram yapılmıştır” ve Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Bey’in “3 Mayıs Milliyetçiler Günü haksızlığa, mahrumiyete, eziyete, işkenceye, işbirlikçiliğe sabır, salabet, sağduyu, inanç, akıl ve azimle meydan okumanın ifade ve ilan kudretidir” sözlerine yer verildi.

Ülkü Ocakları Genel Merkezi tarafından hazırlanan siteye giriş yapan kullanıcıların hatıra oluşturmak için ad soyadı ve mail adresiyle kayıt olmaları gerekiyor. Kayıt olduktan sonra kullanıcılar Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Başbuğ Alparslan Türkeş, Liderimiz Devlet Bahçeli ve Hüseyin Nihal Atsız ile ayrı ayrı hatıra oluşturabilecek. 

3 Mayıs Milliyetçiler Günü’ne özel olarak tasarlanan web site ulkuocaklari.org sitesinden tanıtıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdiristanbul travesti Haber |istanbul travesti Bilgi |istanbul travesti |istanbul travesti |travesti | ankara travesti|ankara travestileri |ankara travestiankara travesti